Альона Рудницька
Рейтинг
+38.27
Сила
70.49

Альона Рудницька

a-rudnytska

avatar
люди не можуть проходити крізь грати, ось в чому річ. якби всі реаліті-шоу були б справжніми, вони були б нудними! тому і придумують сценарії і усіляки цікавинки!
avatar
да уж, неприємні ці звьозди. а мене взагалі подібне смішить. на справді ж там і фокусів нема, як таких. просто усе робиться монтажем, принаймні у Чернівцях так було. а от позиціонують вони себе, як чесні ілюзіоністи, які не вірять у паронормальне і в багатьох шоу, де вивчають паронормальне, вони виступають як критики, що шукають обман. А тут самі дурять, та ще й елементарною вихованістю не володіють. це сумно, але там в телешоу усе так, якби усі передачі були справжніми, вони були б нецікавими:(
avatar
За 4 роки їзди в марштуртках та тролейбусах з такими студентами, я і не такого наслухалась) Дуже образливо, що більшість ВУЗів набирає 100500 студентів, лише для того, щоб відгрібти бабла. На мою думку вища освіта повинна бути доступною лише для дійсно розумних одиниць, як і за кордоном, для інших зійдуть колежди. Але навіть на найпростіші роботи у нашій державі вища освіта потрібна, хоча і якість її не завжди відповідає вартості. А ВУЗи продовжують штампувати недалеку сіру масу, яка не має потім роботи. Це сумно! Бо якість освіти знецінюється!
avatar
буду знати) хоч я досі не бачу ніякого тут збоченства, та в наступний раз переглядатиму усі прямі і переносні значення, щоб не «травмувати» читачів) обіцяю)
avatar
гарно дякую за підтримку, Наталя) особисто мене подивували такі «масові закльови», але зовсім не з поганого боку. це піднімає настрій, враховуючи те, що я кинула ці кілька рядків непрофесійного тексту, який був домашнім завданням в університеті. кілька рядків, а вже стільки суперечок, думок та протиріч. не очікувала;)
avatar
аякже! весняна романтика в усіх різна, у когось цей міні-твір асоціюється з тавром і оргією (в кожного своє бачення і свої можливості уяви), у когось з мандрами і романтичним вітром) а щодо самої романтики, знову ж таки повторюсь, вона у кожного своя, для когось і бдсм — весняно)
avatar
:) а мої одногрупники писали Бунчуку теж досить цікаві заяви щодо пропуску навчання з досить незвичних причин і він їх зрозумів) Борис Іванович дуже ліберальний!
avatar
і як він відреагував на таку заяву?))
avatar
у кожного своє бачення, Святославе)
avatar
помню Маркина о нем говорила! Сильно!
avatar
вот такие они рыжеволосые...)
avatar
Почему я пью? Так я могу писать стихи! Дж.Моррисон
avatar
*одне не зайве
avatar
Приємно, що така легендарна жінка продовжує писати. Я не читала її останніх книг, тому не можу оцінювати, проте нещодавно на парі розбирали її публістику щодо клоунів при владі. Дуже майстерно і як завжди лаконічно й легко! Ліна Костенко не за словом до кишені не полізе!
avatar
дуже сподобалось) збережу собі)